Duchovné miesta

„Podľa niektorých výskumníkov je pyramída Kailás dutá. Vnútri je celý systém priestorov, z ktorých jeden obsahuje legendárny čierny kameň Čintamani. Tento posol z hviezdneho systému Orion chráni vibrácie vzdialených svetov, pracuje v prospech ľudí a prispieva k ich duchovnému rozvoju. Muldašev vo všeobecnosti verí, že vnútri Kailásu sú v stave samádhi naši vzdialení predkovia, ktorí od čias Atlanťanov tvoria genofond ľudstva.“

„Najlepšie hory sú tie, na ktorých som ešte nebol“, spieval Vladimír Vysocký. V tomto prípade ide o tibetskú horu Kailás – najlepšiu z hôr, pretože na jej vrchol sa ešte nedostal žiadny smrteľník. Nedovolí nikomu, ani tým najchrabrejším, aby sa pokúsili o výstup.

Mohli by sa staroveké megalitické chodbové mohylové hroby v Portugalsku datované až do roku 8000 pred Kr. pokladať za astronomické observatórium? Skupinka bádateľov skúmajúca tieto staroveké hrobky si to aspoň myslí a dokonca tvrdí, že megality pomáhali starovekým pozorovateľom vidieť voľným okom rôzne úkazy, čiže prakticky fungovali ako „ďalekohľady“ bez šošoviek.

Stránky

Odoberať Duchovné miesta